Okulumuzun En Minikleri

Sizlere en küçük öğrencilerimizi tanıtmak istiyoruz. Her birinin okul hayatı daha birkaç hafta önce başladı. Meraklı ve biraz da kaygılı gözlerle Küçük Ağaç’a geldiklerinde onlardan tek bir beklentimiz vardı; annelerine veda ederek öğretmenleri eşliğinde sınıfa girmeleri ve kendileri gibi başka çocuklarla birlikte birkaç saat geçirmeleri. Tek fakat kocaman bir beklenti…

Aradan kısa bir zaman geçti. Aralarında en uzun süredir okulumuza gelenlerinin öğrencilik geçmişi iki ayı geçmez. Ama onlar bu kısacık sürede büyük bir iş başardılar; öğrenci oldular.

DSCF2626 DSCF2422

DSCF2836 DSCF3874

 

Masa başı etkinliklerine katılmaya başladılar. Mutfak etkinlikleri planlayıp kendi hazırladıkları limonatanın, pudingin tadına baktılar.

DSCF2262

DSCF2263

 

DSCF3999 DSCF3989

 

Her geçen gün okula biraz daha alıştıkça sınıfta ve bahçede oyun oynamanın keyfini çıkarır oldular. Arada oyunu bırakıp keşfe çıktılar. Sınıf arkadaşlarını gözlemlemeye başladılar.

DSCF1682

DSCF1449 DSCF2408

DSCF4132

DSCF4140

 

Branş derslerine bile katılıyorlar. Hatta partilere, törenlere… Geçen ay düzenlediğimiz “Renk Partisi”nde yeşil kıyafetleri içerisinde aramızdaydılar. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlarken de okul hayatlarının ilk törenine katıldılar.

DSCF2502

 

DSCF2637 DSCF4059

 

Onlar, üstlerine düşeni başarıyla yerine getirdiler ve bir sınıf oldular: “Bambiler Sınıfı”. Onlar okulumuzun küçük kahramanları. Ve bu küçük kahramanlar her geçen gün yeni şeyler öğreniyor, becerilerini geliştiriyor, bol bol da oyun oynuyorlar.

 

Reklamlar

1 Response so far »

  1. 1

    Nüzhet Tolga said,

    Çok tatlılar

    Nüzhet Tolga

    iPhone’umdan gönderildi


Comment RSS · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: