Kütüphanemiz zenginleşmeye devam ediyor.

Küçük Ağaç Kütüphanesi kurulduğu günden bu yana çok büyüdü. Bu büyümedeki en büyük pay da kütüphanemize bağış yapan eski, yeni öğrencilerimize ait. Okulumuza devam eden ya da mezun olmuş pek çok öğrencimiz yaşları ilerledikçe ve büyüyen yaşlarına uygun kitaplar aldıkça eski kitaplarını okulumuza getiriyorlar. Aslında kendilerinden yaşça küçük arkadaşlarına değerli bir hediye bırakmış oluyorlar. Böylece Küçük Ağaç Kütüphanesi her geçen gün daha da zenginleşiyor.

Geçtiğimiz haftalarda üç öğrencimizden kitaplar geldi. İlk bağışçımız Atahan Demirel oldu. Atahan’ın getirdiği pek çok kitap okulumuzun mezunlarından olan ağabeyi Egehan’a aitti. Dolayısıyla teşekkürlerimiz her ikisine de…

DSCF_155841

 

Ardından Ali Efe Sarı bir kitap hediye etti kütüphanemize. Ve biz de hemen okuduk Jack ve Maddie’nin hikayesini Zebralar sınıfına.

DSCF2482

 

Son olarak da Alaz Neyişci bir kitap bağışladı Küçük Ağaç Kütüphanesi’ne. Büyük sevgi gösterileri arasında aldık yeni kitabımızı Alaz’dan. 🙂

DSCF4424

 

Küçük bağışçılarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Onların bağışları sayesinde bugün okulumuzda kocaman bir kütüphanemiz var.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: