En Güzel Pazar Günü

Bu yılın en güzel babalar günü hediyesini muhtemelen Küçük Ağaç öğrencileri hazırladılar. Babalar gününe denk gelen sene sonu gösterilerindeki performansları  çok etkileyici ve çok güzeldi. Ailelerinin yüzlerindeki gururla karışık duygu yoğunluğu onların da aynı görüşte olduğunu gösterdi bize.

Dolu dolu bir program hazırlamıştık velilerimize. Türkçe ve İngilizce koro, Zebraların bir, diğer tüm sınıfların ikişer Orff dansı, bale, perküsyon ve jimnastik performansları… Böylesine yoğun bir program akışı içerisinde çocuklar başarıyla sunumlarını gerçekleştirdiler. Güzellikleriyle, enerjileriyle, pırıltılarıyla doldurdular sahneyi.

Açılışı tüm öğrencilerin katılımıyla oluşan Küçük Ağaç korosu yaptı. Cıvıl cıvıl Türkçe şarkılar söylediler, dans ettiler. Ardından sıra İngilizce şarkılara geldi. Çocuklar, sene boyu aldıkları İngilizce derslerinde öğrendiklerini, şarkılar eşliğinde sergilediler ailelerine.

Orff sunumlarında yaşlarına uygun danslarla güzel bir görsel performans gerçekleştirdiler. Aynı zamanda da bu danslardaki kazanımlarının neler olduğunu gösterdiler.

Minik penguenlerin ve güzeller güzeli Macar kızlarının bale performansları büyük alkış topladı.

Perküsyon öğrencilerinin sunumu, sene sonu gösterisinin temposunu arttırdı.

Ve son olarak sahneye çıkan jimnastik öğrencilerinin gösterisi her sene olduğu gibi bu sene de hareketli bir final yaşattı hepimize.

Tüm performanslar sergilenip bittiğinde sıra mezuniyet törenine geldi. 2012 yılının Zürafalar sınıfı, kepleri ve cübbeleri içerisinde sahneye gelerek Küçük Ağaç bayrağını 5 yaştaki arkadaşlarına teslim ettiler ve eğitim hayatlarının ilk diplomalarını aldılar. Pek çoğu 2,5 – 3 yaşlarından beri aramızda olan öğrencimizi ilköğretime uğurlamak bizler için gurur verici fakat bir o kadar da zor oldu. Her birine bir kere daha bol şans ve başarılar diliyoruz.

Sene sonu gösterimizin ardından velilerimizden çok güzel geri bildirimler aldık. Pek çoğu telefonlarla ve mesajlarla mutluluklarını paylaştılar. Çocuklarıyla ne kadar gurur duyduklarını aktardılar bizlere. Böylece bu yılın en güzel pazar günü geride kalmış oldu. Hepimizi keyif, mutluluk ve gurur içerisinde bırakarak…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: